Έκτακτο Δελτίο Επιδείνωσης Καιρού ΕΜΥ/ΕΜΚ α.α: 18/22-06-2018 και ισχύει από το Σάββατο 23-06-2018 έως και την Τρίτη 26-06-2018

ΙΣΧΥΡΕΣ ΒΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΠΙΚΑ ΑΠΟ ΧΑΛΑΖΟΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΟΥΣ ΑΝΕΜΟΥΣ ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.

ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΟΥΝ:

1. ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ (23-06-2018)

ΤΙΣ ΠΡΟΜΕΣΗΜΒΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΤΑ ΒΟΡΕΙΟΤΕΡΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ ΤΙΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΩΡΕΣ Η ΗΠΕΙΡΟΣ, Η ΔΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ Η ΘΡΑΚΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ Η ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΟΙ ΣΠΟΡΑΔΕΣ ΚΑΙ Η ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ

1. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (24-06-2018)

ΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ, Η ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΟΙ ΣΠΟΡΑΔΕΣ ΚΑΙ Η ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΩΡΕΣ ΤΑ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ (ΠΛΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ).

1. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ (25-06-2018)

ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ, Η ΗΠΕΙΡΟΣ, Η ΔΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ ΚΑΙ Η ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ.

1. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ (26-06-2018)

ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ, ΤΑ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ.

ΑΝΘΗΡΟ                                                                                                                             Ανθηρό 22-06-2018

Έκτακτο Δελτίο Πρόγνωσης Επικίνδυνων Καιρικών Φαινομένων της Ε.Μ.Υ. με α.α: 18/2018

Σας διαβιβάζουμε συνημμένα το παραπάνω σχετικό, που αφορά Έκτακτο Δελτίο Πρόγνωσης Επικίνδυνων Καιρικών Φαινομένων της Ε.Μ.Υ.που ισχύει από το Σάββατο 23-06-2018 έως και την Τρίτη 26-06-2018.

WOGR91 LGAT 221030

Ελληνικό, 22-06-2018/1330 C

Α.Α. 18/2018

ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΟΥΝ:

1. ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ (23-06-2018)

1. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (24-06-2018)

1. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ (25-06-2018)

1. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ (26-06-2018)

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ ΚΑΙΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΕΜΥ (www.emy.gr).

ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΛΟΣ

Α/Α