Έκτακτο Δελτίο ΕΜΥ Επιδείνωσης Καιρού α.α: 4 / 2-2-2018 και ισχύει από το Σάββατο 3-2-2018 μέχρι και την Κυριακή 4-2-2018

ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΑ ΜΕ ΚΥΡΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΙΣ ΙΣΧΥΡΕΣ ΒΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΘΥΕΛΛΩΔΕΙΣ ΝΟΤΙΑΔΕΣ ΠΟΥ Η ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΘΑ ΦΘΑΝΕΙ ΤΑ 8 ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΤΑ 9 ΜΠΟΦΟΡ.

ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΟΥΝ

1. ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ (03-02-2018)

ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ, Η ΗΠΕΙΡΟΣ, Η ΔΥΤΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ ΚΑΙ Η ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΠΙΘΑΝΟΝ ΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΒΟΡΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.

1. ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ (04-02-2018)

Α. ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ, Η ΗΠΕΙΡΟΣ, Η ΔΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ, Η ΔΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΒΟΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ, Η ΔΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ. ΧΙΟΝΟΠΤΩΣΕΙΣ ΘΑ ΣΗΜΕΙΩΘΟΥΝ ΣΤΑ ΟΡΕΙΝΑ ΚΑΙ ΗΜΙΟΡΕΙΝΑ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ.

Β. ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΘΑΝΟΝ Η ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ Η ΘΡΑΚΗ.

Γ. ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ.

ΑΝΘΗΡΟ                                                                                                                             Ανθηρό 02-02-2018

Έκτακτο Δελτίο Πρόγνωσης Επικίνδυνων Καιρικών Φαινομένων της Ε.Μ.Υ. με α.α: 04/2018

Σας διαβιβάζουμε συνημμένα το παραπάνω σχετικό, που αφορά Έκτακτο Δελτίο Πρόγνωσης Επικίνδυνων Καιρικών Φαινομένων της Ε.Μ.Υ.που ισχύει από το Σάββατο 3-2-2018 μέχρι και την Κυριακή 4-2-2018.

WOGR91 LGAT 020930

Ελληνικό, 02-02-2018/1130 B

Α.Α. 4/2018

9 ΜΠΟΦΟΡ.

ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΟΥΝ

1. ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ (03-02-2018)

1. ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ (04-02-2018)

Β. ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΘΑΝΟΝ Η ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ Η ΘΡΑΚΗ.

Γ. ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ.

ΑΓΓ. ΜΑΡΙΝΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΛΟΣ