Έκτακτο Δελτίο Eπιδείνωσης Καιρού που ισχύει από από το απόγευμα της Κυριακής 25-11-2018 μέχρι και τη Δευτέρα 26-11-2018

ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (25/11) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΤΙΚΑ.
ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ ΘΑ ΕΚΔΗΛΩΘΟΥΝ ΤΟΠΙΚΑ ΙΣΧΥΡΕΣ ΒΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ, ΠΟΥ  ΒΑΘΜΙΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (25/11) ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ.

TΗ ΔΕΥΤΕΡΑ (26/11) ΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΟΥΝ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΉ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ, ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΘΑ ΕΠΕΚΤΑΘΟΥΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΤΗ ΘΡΑΚΗ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗ.

ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ  ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΥΦΕΣΗ ΤΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ.

ΑΝΘΗΡΟ                                                                                                                             Ανθηρό 24-11-2018

Έκτακτο Δελτίο Επιδείνωσης Καιρού α.α: 30/2018

Σας διαβιβάζουμε συνημμένα το παραπάνω σχετικό, που αφορά Έκτακτο Δελτίο Επικίνδυνων Καιρικών Φαινομένων α.α: 30/2018  και ισχύει από το απόγευμα της Κυριακής 25-11-2018 μέχρι και τη Δευτέρα  26-11-2018.

WOGR91 LGAT 241000

Ελληνικό, 24-11-2018/1200 B

Α.Α. 30/2018

ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ  ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΥΦΕΣΗ ΤΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ ΚΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΕΜΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΕΜΥ www.emy.gr

ΘΕΟΔ. Ν. ΚΟΛΥΔΑΣ